Pendik Gümüş Alanlar

Pendik Gümüş Alanlar, Pendik Gümüş Satın Alanlar, 0532 400 28 86 Antika Gümüş Alanlar Pendik, Pendik antika eşya ve gümüş alan yerler. Pendik de Antika Gümüş Alanlar

Gümüş Alanlar olarak İstanbul'un her semtinden antika eşya ve gümüşlerinizi alıyoruz.Gümüş Alanlar ile ürünlerinizi piyasa değerinin üzerinde fiyatlarla nakit olarak satmak istiyorsanız hemen yetkili personelimizle iletişime geçebilirsiniz...

Gümüş Nedir?

Işığı yansıtma gücü ve şekil verilebilen esnek yapısıyla eski çağlardan bu yana insanoğluna eşlik eden değerli bir metaldir. Dünyanın kadim kültürleri ve çok çeşitli medeniyetleri tarafından çeşitli amaçlarla yüzyıllar boyunca işlenmiş bu maden, kendine özgü beyaz bir renge ve parlaklığa sahiptir.

Geçmişte olduğu gibi günümüzde de altından daha ucuz olan gümüş daha geniş alanlara yayıldığı ve oldukça kolay bulunduğu için çok daha fazla kullanım alanına sahiptir. Sünek yapısı sayesindekolayca eritilebilir ve şekillendirilebilir. Yapı itibarıyla, altından daha sert bakırdan daha yumuşaktır. Saf gümüş, tırnakla çizilebilecek derecede yumuşaktır. Çok yumuşak olması nedeniyle genellikle bakırla birlikte kullanılır. Hem ısı hem de elektrik enerjisi iletkenliği oldukça yüksektir. Tüm metaller arasında en beyazıdır. Özenle parlatıldığında, kusursuz bir yüzey ortaya çıkar. Takı ve mücevher dünyasında onu vazgeçilmez kılan nedenlerin başında da bu özelliği gelir.

Gümüş Eşya

Gümüş Çay Takımı, Gümüş Kahve Takımı, Gümüş Süt Takımı, Gümüş Tabak, Gümüş Çatal Bıçak Takımı, Gümüş Tepsi, Gümüş Sürahi, Gümüş Bardak, Gümüş Vazo, Gümüş Şamdan, Gümüş Gondol, Gümüş Jardinyer, Gümüş kaşıklık, Gümüş Aksesuar, Gümüş Kemer, Gümüş Takı gibi ürünlerin kategorize edildiği ürünlerdir.

Gümüşalanlar olarak biz her nevi antika gümüş ürünleri değerinde nakit olarak alıyoruz.

800 Ayar Gümüş, 900 Ayar Gümüş, 925 Ayar Gümüş, İran Damgalı Gümüşler, Tuğralı Gümüş, Avrupa Gümüş, Osmanlı Gümüş Eşya, Telkari Gümüş, Gümüş Obje, Antika GümüşGümüş Eşya ve diğer tüm gümüşlerinizi değerlendirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz...

0 (216) 337 07 17 numaralı telefondan bizi arayarak elinizdeki ürünlerin degerlendirilmesi konusunda bilgi alabilirsiniz.

Ürünlerin fotoğraflarını 0532 400 28 86 numarısına  Whatsapp   üzerinden ya da hakankartal69@gmail.com adresine mail olarakta gönderip fiyat alabilirsiniz.